Na oslavě pro děti nesmí chybět velké překvapení

Publikováno Autor

Připravte svým malým dětem takovou oslavu narozenin, kterou jim budou všichni jejich malí přátelé závidět, a o které se budou bavit spolu se svými kamarády a kamarádkami ještě hodně dlouho. Zkrátka, připravte takovou oslavu, aby měly všechny zúčastněné děti ještě dlouho na co vzpomínat.
V tom případě to ale musí být originál. Zapomeňte na univerzální oslavu v dětském centru, kde jsou všechny stejné a stejně neoriginální, a také poměrně drahé. Zkuste to udělat po svém, protože jen vy sami své děti znáte nejlépe ze všech a víte, co by se jim nejvíce líbilo.
kloubouk a hůlka.png
Na pořádné dětské oslavě samozřejmě nesmí chybět chutný dort, který bude tak velký, aby se z něj všechny děti najedly, také zde musí být spousta dalších dobrot, spousta her a dovádění, a samozřejmě velké překvapení. Bez pořádného překvapení se totiž žádná správná dětská narozeninová oslava neobejde. A víte, co se říká? Že možná přijde i kouzelník. Proto neváhejte skutečného kouzelníka na tuto oslavu pozvat a uvidíte, jak u dětí zabodujete. Posléze už nebudou mluvit o ničem jiném.
potřeby kouzelníka.jpg
Každopádně si nejprve dobře vyberte, koho pozvete. Zvolte si takového kouzelníka, který bude nejen ovládat všechny působivé magické triky, ale také takového, který to s dětmi dobře umí, umí se do nich dobře vcítit, a proto je bude umět dobře bavit. Zkrátka si vyberte takového, kterému není dětský svět cizí, ba naopak. Kouzelnické vystoupení totiž může doplnit třeba ještě o modelování z nafukovacích balónků anebo i další zábavu, kterou všechny děti milují.
A pokud jde o vás, tak ideální bude, když vám vyjde pěkné počasí a budete moci celou akci uspořádat venku. Nastěhovat si totiž do domu desítky rozdováděných dětí, byť na jedno odpoledne, není jen tak. Takže pokud se chcete vyhnout velkému úklidu a případným škodám, uspořádejte celou akci venku, kde budou mít děti dost prostoru na dovádění a příjemně se přitom unaví.