Sluší a zároveň ochraňují

Publikováno Autor

Ženám prostě šperky sluší a nezáleží na tom, jestli jsou to náušnice, řetízek, náramek nebo brož. Stále více vyhledávanými šperky u žen jsou ty, které jsou zdobeny kameny v odstínech čaker. Naše tělo i mysl ovlivňuje energie, to není nic nového. Místa v těle, kde je energie, jsou označována jako čakry. Pokud čakry nejsou v rovnováze, má to za následek špatné rozpoložení jedince.
přívěšky s kameny.jpg
Čakry (kruhy) se dají ovlivňovat různými prvky, např. hudbou, vůněmi nebo rozjímáním. K tomu všemu mohou napomáhat šperky s kameny, které symbolizují několik druhů čaker a jejichž vydávaná energie by měla ochraňovat tělesnou schránku i schránku duševní . Kameny jsou součástí přírody, možná to je ten důvod, proč na nás mají tak pozitivní dopad a můžeme z nich přebírat jejich energii.
Čaker rozlišujeme na tisíce, jsou po celém lidském těle, hlavních je sedm, stejný počet je i těch vedlejších. Každá z nich je charakterizována jiným barevným odstínem.
Čakry mají také své hmatatelné zástupce a tím jsou polodrahokamy a kameny, které se používají při meditacích a napomáhají odstraňovat zdravotní obtíže.
Jsou nejen krásné, ale dokáží i léčit. I když to zní asi neuvěřitelně, tak díky své energii dokáží reagovat na nemocné buňky a tou svojí, dobrou, jí tak naladí do té správné polohy.
modrý přívěšek.jpg
Lidé, kteří jsou úzce spjati s přírodou a dokáží jí chápat, snadno poznají, který z kamenů je na co dobrý. Tak, jako na nás působí samotná příroda, působí tak i kameny, které jsou její součástí. Pokud si vyberete ten opravdu pravý kámen, jeho energie vám bude nápomocna tam, kde to bude zrovna zapotřebí.
Pokud budete nějakou ozdobu s kamenem nosit při sobě, určitě na vás bude mít pozitivní vliv a budete se cítit psychicky vyrovnaní. To už poznáte po několika málo dnech.

Rubriky Nezařazené