I v zimních dnech jako v bavlnce

Publikováno Autor

Současné zimní období se vyznačuje náhlými výkyvy teplot, což pro nás znamená neustálé střídání vrstev oděvů. Vyřešte tento únavný proces pořízením kvalitní https://www.c-store.cz/ ve které se budete za každého počasí skutečně cítit jako v bavlnce. K tomuto pocitu přispívají vyspělé materiály a technologie, s jejichž pomocí bundy vznikají. Prioritou této švédské značky je funkčnost, a tak oslovila některé profesionální sportovce, aby s jejich poznatky mohli pracovat na stále dokonalejším sportovním a volnočasovém oblečení, jež samozřejmě splňuje zároveň také designové nároky současných zákazníků.
Muž v bundě s batohem na zádech jdoucí zimním lesem
V naší rozsáhlé nabídce najdete mimo jiné také různé kategorie kvalitních bund pro profesionální i amatérský sport, a také zajímavě řešené volnočasové modely pro muže ženy a děti. Aktuální a žádané jsou pánské zimní modely v mírně zatepleném provedení s ergonomickým střihem a elastickými panely v rukávové části pro sport nižší intenzity nebo volný čas. Novinkou pro pány jsou extra zateplené kabáty s membránou a PFC free impregnací odolávající vodě i větru. U tohoto kabátu jsou samozřejmostí hluboké kapsy a kapuce lemovaná kožešinou.
Dívka lyžující na svahu
Pro ženskou sportovní rodinu jsme připravili outdoorovou lehkou třívrstvou bundu, která si poradí deštěm i povětřím. Model je ušit ze 100 % polyesteru, opatřený kapucí s kšiltovým štítkem légou kryjící zip a kapsami opatřenými voděodolným zipem. Pokud se chcete skutečně zahřát třeba při pouhých procházkách, doporučujeme bundu zateplenou kachním peřím. Jistě oceníte její ergonomický střih, praktickou kapuci a zakončení rukávů pružnou paspulí. Nechybí ani reflexní prvky, které ostatně najdete na většině našich nabízených výrobků.
Oblečte se pro své aktivity pohodlně, moderně, funkčně a užijte si pohyb v dokonale navrženém oblečení od nás!