Nebankovní hypotéky se nemusíte bát – víte, jak funguje a kdo o ni může zažádat?

Publikováno Autor

Rádi byste si půjčili peníze, které nutně potřebujete, ale banka vám je odmítla půjčit? Určitě nezoufejte, možností je více, jak se k penězům rychle dostat.

Nebankovní hypotéky se nemusíte bát – víte, jak funguje a kdo o ni může zažádat?

Občas se stane každému, že potřebuje peníze, první kroky pro půjčku většinou vedou do banky, jenže co dělat v případě, že vám v bance už odmítnou peníze půjčit? V tomto případě, je možné zažádat o peníze u nebankovní společnosti, která vám bude ochotná půjčit i přesto, že už nějaké dluhy máte. Pokud jste zapsáni v registru dlužníků, banka to samozřejmě bude brát v potaz, ale nebankovní společnosti k tomu nepřihlížejí. Stejně tak nebudete muset dokládat své příjmy, k penězům se tak dostanete mnohem snadněji. Co je všechno zapotřebí a jak si můžete o úvěr zažádat?

pexels-photo-4475524

Je to snadné i rychlé

Nebankovní hypotéky jsou určeny skutečně pro každého, jedinou podmínkou pro půjčku je ručení nemovitostí. Kromě toho vlastně nepotřebujete vůbec nic, peníze můžete mít na svém účtu do několika málo hodin maximálně dnů od zažádání a nejlepší na tom je, že všechno můžete vyřídit z pohodlí doma a přes internet, komunikace se společností je rychlá a vy nemusíte nikam chodit. Stačí vyplnit žádost, odeslat ji společně s fotografiemi dané nemovitosti a pak jen čekat na odpověď. Částka, kterou si pak můžete vypůjčit, se může vyšplhat až do výše sedmdesáti procent oceněné hodnoty nemovitosti, předem vám přijde návrh smlouvy, vy budete mít čas si všechno v klidu pročíst a pak se popřípadě doptat na to, co vás na smlouvě zajímá. Pracovníci společnosti vám rádi všechno vysvětlí. Nemusíte podepisovat nic, čemu nerozumíte.

pexels-photo-259249

Na co si můžete půjčit

Jelikož se jedná o bezúčelový úvěr, půjčit si můžete v podstatě na cokoliv, nikdo nebude chtít znát důvod, proč peníze potřebujete a na co je budete chtít využít. Je to všechno jen na vás. Doba splácení se pak může pohybovat v časovém rozmezí jednoho roku až klidně třiceti let, podle toho, jak budete schopní vy sami splácet. Důležité je jen jedno a to, že budete schopní splácet svůj úvěr.

Je to snadné a rychlé, nebankovní hypotéka vám může pomoci splnit si svůj sen i splatit staré půjčky.