Umělé řasy – ano či ne?

Publikováno Autor

Každá ženy se snaží být dokonalá jak jen to jde. Staráme se o svou figuru, líčíme se, chodíme na kosmetiku a ke kadeřnici. Každá žena ovšem ví, že jednou z nejúchvatnějších věcí je podmanivý pohled, kterému dodávají onen správný šmrnc dlouhé řasy. Abychom si ale věci uvedli na pravou míru je nutné zmínit, že s takto krásnýma, dlouhýma a dokonalýma řasama se moc z nás zkrátka nenarodí a když už ano, jedná se v polovině případů o muže, kterým tedy můžeme jen závidět. Uchylujeme se tedy k nekonečnému líčení řasenkami, které jsou kapitolou samy o sobě, protože na razit na tu pravou, je opravdový boj a běh na dlouhou trať. Samozřejmě to není z toho důvodu, že my ženy jsme od přírody zkrátka vybíravé. Další možností je pořízení si řas umělých, což je v dnešní době velkým trendem. Jaké jsou ovšem jejich výhody a nevýhody?

ženský obliče

Než se dostaneme k již zmíněným pro a proti je důležité zmínit, že na tomto zákroku se rozhodně nevyplatí šetřit. Rozhodnete-li se tedy k tomuto kroku, rozhodně se obraťte na odborníka, který se v tomto oboru již nějakou dobu pohybuje a obhlédněte si také jeho práci. Rozhodně není dobré sázet na levné náhražky z obchodů, které v prvé řadě mají k přirozenosti velmi daleko, a v řadě druhé také velice často způsobují nepříjemné problémy ať už s nesprávným tržením anebo s možnými vyrážkami.

umělé řasy

Dle statistik má až jedna třetina žen v České republice, umělé řasy. S jejich aplikací a životností se ale váže velká spousta nepravd a mýtů. Mezi ty nejčastější patří, že s aplikací řas umělých vám vypadají vaše vlastní, protože bodu svým způsobem utlačovány a ničeny, a v konečné fázi budete bez řas úplně. Tento fakt samozřejmě není pravdivý, pokud se jedná o kvalitní produkt. Dnes už jsou řasy dokonce na té úrovni, že je můžete doplňovat i několikrát za sebou aniž by došlo k poškození těch vašich. Bát se nemusíte ani toho, že by vám při umývání upadly. S tímto mýtem se ovšem pojí jedno pravidlo, které je vhodné dodržovat a to to, že po jejich aplikaci je lepší celý jeden následující den oči moc neumývat, netřít a neaplikovat na ně produkty na bázi oleje. Po řádném zaschnutí se umělé řasy těší dlouhé životnosti s tím, že zhruba po měsíci je vhodné zajít na jejich doplnění, aby působily co možná nejpřirozeněji.

Dalším vhodným pomocníkem, který se nabízí a je zcela přírodním řešením, které zaručeně pomůže, je sérum na růst řas. Na trhu můžete vybírat z celé spousty variant a opět je lepší si raději připlatit za kvalitu. Používání rozhodně není nijak zdlouhavé a nezabere vám více než pár minut denně.

5/5 - (2 votes)