Nábytek na celý život

Publikováno Autor

Není úplně vzácné mít v domácnosti prostor, který se nedá dost dobře celý využít, pokud máte v plánu zakoupit běžný nábytek v obchodě. Je to sice řešení pohodlné, ale takové řešení nebude vypadat moc dobře, kolem nábytku vám vznikne nevyužitý prostor, který se bude i špatně udržovat. Také možná běžný nábytek může vyčnívat do prostoru, a i pokud jde jen o centimetry, tak to může být překážka a častá příčina nepříjemných zranění.

skříně

Řešení, jak si zařídit taková místa je jednoduché. Stačí si nechat vyrobit skříně na míru. Není to složité, ani drahé a o vše se postará odborná firma. Ta vám přijede zaměřit prostor, který chcete pro nábytek vytvořit. Během krátké doby dostanete vypracovaný 3D návrh a můžete si samozřejmě přizpůsobit skříně na míru podle svých potřeb a doladit detaily.

Výhodou tohoto nábytku je maximální využití prostoru a realizace „opravdu na míru“. Skříně vyplní celý prostor a nebudete složitě řešit úklid pavučin a prachu ve skulinách.

skříně1

K vypracovanému návrhu obdržíte i cenový rozpočet. Máte rovněž možnost využít služby architekta a pokud budete mít štěstí, můžete narazit na různé akce a slevy.

Nábytek je zhotovený z kvalitního a moderního lamina, které je odolné a nábytek z něj je stabilní, nadčasový, praktický a snadno udržovatelný.

Lamino je moderní a trvanlivý materiál, který má v nábytkářství své nenahraditelné místo. Jde o dřevotřískové desky, na kterých je na povrchu nalepený papír s dekorem a na něm je vrstva melaminové pryskyřice. Použití lamina se datuje do poválečné doby, kdy se hledal dostupný a levný materiál pro výrobu nábytku hlavně pro mladé rodiny. Papír má tloušťku 0,08 až 0,2 mm a díky moderním technologiím dnes existuje velké množství designu. Jednak je to design různých druhů a barev dřeva a potom unibarvy.

K nábytku si také můžete vybrat sklo nebo zrcadlo na různé ozdobné a praktické prvky.