Multifunkční tablety 3v1 vás nezklamou

Publikováno Autor

Chtěli byste se vyhnout častým komplikacím, které se k vám dostaví díky zanedbání péče o vaší vodu v bazénu? V tom případě musíte dbát na to, aby byla v dokonalém stavu jako v den, když jste váš bazén poprvé napustili. Více než jednodruhové přípravky, vám usnadní práci s její údržbou právě multifunkční trio tablety https://www.chlorito.cz/trio-tablety, které se v posledních letech setkávají s největším úspěchem u všech majitelů bazénů.
Fantastické na nich je právě to, že řeší hned několik problémů najednou a vám tak dopřejí více času a pohody u vašeho bazénu, který nebude mít jedinou vadu.stín osoby v bazénu

▪Tři schopnosti vám zaručí dokonalé léto

Není důvod, proč byste si koupací sezónu nemohli užívat i z pohodlí domácího bazénu. Postačí, když se spolehněte na speciální tablety, které mají hned 3 schopnosti udržet bazénovou vodu v ohromujícím stavu.

  1. Dodají vodě potřebnou hladinu chloru.Díky účinné látce, jakou je chlor, bude vaše voda nádherně čistá. Ten se rovněž postará o její desinfekci, díky čemu se můžete koupat bez zdravotních potíží.
  2. Zamezují výskytu a tvorbě řas. Jistě víte, že už samotný vzhled vypovídá o kvalitě vaší vody. Díky těmto tabletám se vyhnete nepříjemné zelené barvě vody, kterou ve vaší nádrži mít rozhodně nechcete.
  3. Eliminují zákal a vodu krásně projasní.Tento nepřehlédnutelný fakt je zcela klíčový při výběru jakékoliv chemie. Pokud je voda krásně projasněná a s minimálním nebo žádným výskytem nečistot, není nic lepšího než to, užívat si v ní relax každý den.krásně čistá bazénová voda

▪Používejte k trio tabletám i přípravek na úpravu pH

I když se tyto tablety považují za jedničku díky tomu, že v sobě mají více funkcí na zlepšení stavu vody, bohužel neovlivňují hodnotu pH. Ta je ovšem klíčová k tomu, aby fungovaly bez jediné chyby. Upravte tedy hladinu pH na požadovanou hodnotu a pomocí příslušného testeru pravidelně kontrolujte jeho stav. Existuje několik chemických přípravků, které vám s tím pomůžou během okamžiku. Pokud bude pH vždy v normě, budou i vaše tablety účinkovat vždy stoprocentně.