Mějte pohodové léto v bazénu s optimální vodou

Publikováno Autor

Představa, že můžete vlastnit i vy váš osobní zahradní bazén, je jistě lákavá a dlouho nad jeho výběrem nebudete uvažovat, ale při první příležitosti si ho zakoupíte. Nezáleží na tom, jestli je velký nebo nafukovací, podstatné je to – vybrat mu dobré místo umístění a užívat si v něm pouze pohodu, která k létu patří.
Abyste v něm ovšem mohli strávit https://cs.bab.la/slovnik/cesky-anglicky/informovanost i více času než jenom pár minut, musí být teplota jeho vody přijatelná a ideální nejen k osvěžení, ale i delšímu pobytu v ní. Jak na tom ale stojí, poznáte pouze díky teploměru do bazénu, který vám naměří pouze hodnoty, které budou přesné a připraví vás na to, co vás v něm čeká.
bazénové osvětlení

..1         Volně plovoucí na hladině nebo ten ponorný

Teploměr s plovákem má za úkol zjistit přesné hodnoty vody – převážně na její hladině. Nechává se proto volně plavat ve vodě, ale je možné ho upevnit i po stranách bazénu.
Ponorný typ má zase vyšší efekt i díky skutečnosti, že zjistí teplotu vody i ze dna, ke kterému má na rozdíl od plovoucího typu podstatně blíž. Můžete ho najít v plastové, nerezové, ale i v jedinečné barevné variantě, která je aktuálně velmi oblíbená a žádaná.

..2         Obrázkový motiv na přání vašich ratolestí

Jestli v sortimentu natrefíte na speciální druhy teploměrů, které jsou v podobě zvířátek, je to z toho důvodu, že patří do kategorie pro děti. Nemají v sobě žádnou rtuť a i díky tomu jsou oblíbené i u rodičů, kteří vědí, že si s nimi děti můžou bezpečně hrát.
Sortiment nabízí možnost zvolit si různé typy zvířátek, ale i barevně odlišných, které si děti díky jejich kouzelným motivům zamilují. Nečekejte dlouho na okamžik, kdy jeden takový vyberete i vašim dětem, abyste jim koupání v bazénu ještě více vylepšili.
dřevěný teploměr

..3         Užívejte si léto se vším vybavením

Nečekejte na to, až teploty venku začnou být neúnosné. Koupat se můžete už na jaře, kdy sluníčko začíná sílit a jeho paprsky jsou schopné vám přinést teplejší vodu. Zakoupením teploměru budete už od začátku vaší koupací sezóny dobře informovaní ohledně teploty vody a samozřejmě i vlastnit příslušenství, které u bazénu vždy využijete.

4.6/5 - (5 votes)