Mana

Publikováno Autor

Co je to?

Mana je náhražka stravy v prášku, kterou smícháte s vodou a vypijete. Lze ale zakoupit již hotový nápoj v supermarketech. Jedná se o plnohodnotnou výživu pro vaše tělo, která je co nejvíce přírodní bez chemických látek.
jídlo, víno

Proč?

Manu můžete využít, ať už jste neustále zaneprázdněni a nemáte čas si udělat jídlo, nechce se vám jídlo připravovat, nechcete s sebou na výlet tahat kilo jídla, nebo prostě chcete zkusit něco nového. Je to praktické a jednoduché. Jeden produkt stojí 70,- Kč, pokud se bavíme o balené verzi. Jestliže si chcete objednat prášek na více použití, cena je 1400,- Kč bez příchutě (nejnovější verze). Může se zdát vysoká, ale když vezmeme v potaz, že klasické jídlo nás vyjde alespoň na 100,- Kč, je to velice přijatelné.

K čemu je dobrá?

Kromě toho, že šetří čas, nese s sebou pozitivní vliv na zdraví – udržuje normální hladinu cholesterolu v krvi, přispívá k normální činnosti srdce a tvorbě kolagenu. Pokud byste se MANOU chtěli stravovat více dní, zabráníte tak mlsání a případnému zvyšování váhy.
mléko, sklenice

Nevýhody

Samozřejmě se MANOU nelze živit celý život, s tím se snad ani nepočítá. Má sloužit jako náhražka na určitou dobu, kterou zvolíte dle libosti. Kdybyste přestali normálně jíst, ochabnou vám žvýkací svaly.

Mezi zákazníky, které psali recenzi, se často objevoval vedlejší účinek – průjem. Jestliže chcete MANU vyzkoušet, raději to udělejte doma, kdyby náhodou.

Mezi další minus patří chuť, která se opakuje, proto vás po pár dnech může přestat uspokojovat, i když jsou na trhu různé druhy (kakao, malina s jahodou, tropické ovoce a klasik). Kdyby vám nápoj vůbec nechutnal, je jasné, že ho už dále pít nebudete.

Abyste si na tento revoluční drink udělali vlastní názor, můžete ho vyzkoušet. K dispozici máte web mojemana.cz či kamenné obchody (Globus, Dm), kde MANU můžete zakoupit. Na internetu seženete různé balíčky, prášek a lahev na shakování, kdežto v obchodech jen drink.

Myslím, že jako občasná změna vůbec neuškodí, a pokud chutná vybíravcům, mají život usnadněn!

 

2.5/5 - (2 votes)