Buďme připraveni až pravidla poleví.

Publikováno Autor

Aktuální situace nás nutí být zodpovědnými. Nejen kvůli okolí, ale i vůči sobě. To nejdůležitější, zdraví, je již nějakou dobu ohroženo a proto se snažme udělat aspoň to minimum, co můžeme. Ochranné prostředky, dezinfekční gely a v neposlední řadě antigenní testy ze slin.

Antigenní test je vhodné použít nejen v situaci, kdy se necítíme nejlépe, ale i jako prevenci. Pokud chceme za prarodiči, rodiči nebo kamarády, je dobré vědět, že jsme zcela zdrávi a nemusíme si potom sypat na hlavu popel, že jsme někoho nakazili. Každé tělo, každý člověk vnímá nemoc jinak, proto buďme zodpovědní.

Není tomu tak dávno, co nám stačil antigenní negativní test a mohli jsme do kina, fitness centra nebo na oběd. Nyní jsou vládní nařízení přísnější, ale tak jak se mění rozsah epidemie, tak se mění i vládní nařízení a může se stát, že co nevidět bude antigenní test na prokázaní naší bezinfekčnosti opět stačit. Proto neuděláte chybu, když budete připraveni a antigenní test ze slin koupíte.

samotestování antigenním testem

Antigenní test ze slin je in-vitro, to znamená, že je prováděn mimo tělo testovaného. Je určen pro samotestování. Potvrdí nebo vyvrátí přítomnost antigenů koronaviru SARS-CoV-2, který by mohl být přítomen v lidských slinách v případě pozitivity.

Díky antigennímu testu ze slin nemusíte do nemocnice, ani k vašemu lékaři.

Antigenní test ze slin je jednoduchý a odběr vzorku zvládne provést samotná testovaná osoba. Odběr vzorku ze slin je i mnohem lépe snášen, oproti odběru vzorku z nosohltanu. Tento test je díky tomu vhodný i k testování dětí. Bez stresu.

antigenní test na sars-cov-2

Testy jsou opatřeny certifikátem. K testování není potřeba žádných dalších speciálním pomůcek nebo vybavení. Výsledek na testu je jasně viditelný. Testy máme ihned k odeslání. Testy máme v menším i větším balení.

Vyhodnocení testu: cca deset minut

Citlivost testu: 93,94 %

Specificita: >99 %

Po otevření daného produktu najdete veškeré potřebné informace ke stažení – příbalový leták, prohlášení o shodě, EU certifikace, Prohlášení – mutace Omikron, Certifikát ISO.