Kde všude využijete bublinkovou fólii

Publikováno Autor

Víte, že bublinková fólie byla původně vyvíjena jako jedna z variant bytových tapet? Bylo to zhruba v polovině minulého století, kdy se lidem zalíbil plast a snažili se z něj vyrábět doslova cokoli. Tapety na stěnách se ovšem v této podobě neujaly, ale s fólií se začalo experimentovat v logistice a tam také našla perfektní uplatnění prakticky ihned. Od té doby uplynulo více, než půl století a bublinková fólie si razí vítěznou cestu napříč světem, aby si získala srdce každého z nás. Čím si nás tedy získá?

krabice pro stěhování

Univerzalitou – nejčastěji se s bublinkovou fólií setkáváme při balení předmětů a jejich transportu v rámci levného stěhování v Praze nebo prodeje zboží. To ale není zdaleka vše, kde ji můžete použít. Hodí se vám při kempování v přírodě, můžete ji využít jako montážní měkkou podložku při opravách v domácnosti, aby vaše montérky nezašpinily okolí, může být vhodným společníkem při malování na zakrývání nábytku, spotřebičů, oken a dveří. Do fólie s bublinkami můžete zabalit i sezonní oblečení či sportovní potřeby, které skladujete v domácnosti.

Dostupností – stěhovací firmy mívají bublinkovou fólii k dispozici buď k odprodeji, anebo ji nabízí zdarma v rámci služeb. Máte pak k dispozici takříkajíc ten nejlepší balicí materiál, jaký vůbec existuje, a to navíc za velmi nízkou cenu.

bublinková fólie, nůžky a lepicí páska

Cenou – bublinkovou fólii pořídíte velmi levně a díky tomu ji můžete mít doma navinutou v roli i v desítkách metrů. Finančně vás nezruinuje, spíše naopak si dobře uvědomíte, jak výhodný má poměr „cena / výkon“.

Hmotností – Fólie navinutá v roli je lehoučká, jako pápěří, takže ji můžete skladovat s minimální zátěží skladovacích prostor. Díky velmi nízké hmotnosti se s ní také velmi dobře pracuje, je perfektně tvárná a snadno s ní zabalíte i velké předměty.

Dlouhou životností – na fólii s bublinkami se můžete spolehnout mnoho let, potřebujete-li mít některé předměty uchované ve fólii dlouhodobě, např. ve sklepě, nebude to problém. Pouze by neměla být fólie vystavována delší dobu UV záření a samozřejmě vysokým teplotám. Nízké teploty jí naopak příliš nevadí.