Youtuberské kanály pro starší generaci? Existují!

Publikováno Autor


Když se budete chvilku pohybovat po této platformě, zjistíte, že najít obsah pro starší diváky není jednoduché. Zahlcují nás různé „pranky“, denní blogy puberťáků, online hraní her apod. Což není vždy cílené pro generaci starších uživatelů internetu. Zkrátka na Youtube se baví především mladí lidé, ale postupně roste i zájem některých tvůrců, nalákat i dospělé publikum. Máme pro vás dva tipy na tvůrce videí, kteří se vydali na tu druhou cestu.
logo youtube

Už jste „byli“ na StandaShow?
Stanislav Hruška, mladý osmadvacetiletý youtuber, který přitáhl do video světa velký počet starších diváku. Dělá jak klasické video recenze, tak povídačky na různá témata. Jeho oblíbeným tématem je vždy nějaká aktuální situace v prostoru naší společnosti. Daří se mu skvěle diskutovat na téma politiky, nebo o životě kolem nás. Standova show nabízí živý kontakt mezi tvůrcem a divákem. Často je totiž viděn na live streamech. Pokud se tedy v dlouhých zimních večerech nudíte, u Standy je vždy o zábavu postaráno. Můžete se také zúčastnit v diskuzi nejen prostřednictvím chatu s ostatními diváky, ale spojit se můžete i přímo se Standou. To dělá tuto show velice populární a vyhledávanou.
Do USA, aneb žijeme jen jednou – Live more! CZ
Tento kanál vás provede po Americe v podání jednoho sympatického páru z Čech. Žijí už druhým rokem na Floridě a tvoří skvělá videa o tamním životě, jejich cestách a zajímavostech. Před několika měsíci si tito sympaťáci pořídli karavan, a momentálně se můžete společně s nimi vydat na cestu po severní Americe. Také jako Standa pravidelně vysílají živě. I s nimi tedy můžete prostřednictvím chatu zábavně poklábosit a strávit takto příjemný večer. Komunitu jejich fanoušků také tvoří spíše starší generace a každý si u nich najde to své.
ruce podnikatele
Samozřejmě už je starších youtuberů, tvořících obsah spíše pro dospělé diváky mnohem více. Jsou mezi nimi i tvůrci, kteří se snaží oslovit více generací. Například Kovy, jeden z nejznámějších českých video tvůrců tvoří obsah, u kterého se zaručeně pobaví, jak mladí, tak starší diváci.

Rubriky Nezařazené