Testosteron – hnací motor každého muže.

Publikováno Autor

Jedním ze základním rysů každého muže je jeho neochvějná víra v sebe sama. A v intimních chvílí to platí dvojnásob. Ale přiznejme si pánové, že ačkoli navenek dáváme najevo svou mužnost, někdy ve chvilkách nejdůležitějších, selháváme. A rozhodně nemusí jít přímo o chvilku intimní. Porucha erekce a další nepříjemnosti se věkem dostaví leckdy nečekaně.

Úbytku testosteronu se zkrátka nevyhneme a v záchvatu paniky vedou naše první kroky na webové stránky na prodej viagry. Tohle přece nemůže potkat právě mě a zázračná modrá pilulka vyřeší všechny problémy. Ale opravdu vyřeší všechny problémy?

prodej viagry

Testosteron vzniká přirozeně v Laydigových buňkách ve varlatech a v buňkách nadledvin. Pochopitelně v období puberty jsme králové, protože právě díky testosteronu nám vyraší ochlupení, dochází k růstu penisu a varlat a zvětšuje se nám svalová hmota. Sice aspekty důležité. Ale především se začínáme intenzivněji zajímat o děvčata. A to je výsledek zvýšeného testosteronu ten nejpříjemnější. Pochopitelně s věkem se zájem o ženy nezmenší, jen fyzicky už to není ono a nechat to dojít do naprostého selhání přece nechceme.

A přitom může být problém daleko jednodušší. Stres, špatný zdravotní styl, kouření a přílišná konzumace alkoholu, nedostatek spánku, to je drobný výčet příčin našeho selhání a problémů. A prodej viagry všechny trable nenapraví.

úbytek testosteronu

Proč tedy nezačít tím nejjednodušším? Odbourání nesprávných a zdraví škodlivých návyků nám přinese daleko více, něž pouhá „dokonalá“ intimní chvilka. Optimální hladinu testosteronu a tím udržení si hlavně psychické pohody si můžeme dopřát snadnějšími a především levnějšími potravinovými doplňky. Naše webová stránka je určena přímo tomu, kdo potřebuje a hlavně chce pomoc. Vždyť udržení si celodenní pohody a vitality je přínos, který je víc, než pouhé chvilkového zmužnění se. Nemusíte hlídat čas, kdy užít modrou pilulku a jak to obvykle bývá, okolnosti změní vytoužené plány. Co pak s nenadálým novým problémem?

Vhodným potravinovým doplňkem získáte daleko více. Vždyť neplánované pomilování partnerky, bez čekání na účinek zázraku, ocení především váš protějšek a sebevědomí, které se vám tím vrátí je k nezaplacení.